Aksiyon Oyunları

0/0

Aksiyon Oyunları

Çılgın Dalton Çılgın Dalton Kahramanımız dalton düşmanlarına esir düşmüş. Atıldığı odada bir tane silah buluyor. Kurtulmak için bu son şansı yoksa onu öldürecektirler. Onun başını bekleyen görevlileri iyi nişan alıp tek seferde öldürün. Elinizi hızlı tutun. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Güncel kral oyun ekleyen en kral oyunu sitenizde kral oyunları kategorisinde kral oyun oynayabilirsiniz.

Cezaevinden Kaç Cezaevinden Kaç Karekterimiz cezaevinde gardiyanlara yakalanmadan kaçmalıdır ve sende bu suçluya yardım etmelisin. Güncel kral oyun ekleyen en kral oyunu sitenizde kral oyunları kategorisinde kral oyun oynayabilirsiniz.

Mezarlıktan Kaç Mezarlıktan Kaç Karekterimiz mezarlıklara sıkışmıştır ve bir an önce ordan kurtulması gerekiyor. Yardımcı olman gerek. Güncel kral oyun ekleyen en kral oyunu sitenizde kral oyunları kategorisinde kral oyun oynayabilirsiniz.

Periler Köşkünden Kaç Periler Köşkünden Kaç Periler köşkünde mahsur kaldınız ve hemen ordan çıkmanız gerekmektedir. Acele etmelisiniz. Güncel kral oyun ekleyen en kral oyunu sitenizde kral oyunları kategorisinde kral oyun oynayabilirsiniz.

Cehennem Sıcağından Kaç Cehennem Sıcağından Kaç Cehenemme düşmüş karekterimizi ateşlerin arasından almalısın. Zor görevinde sana başarılar dileriz. Güncel kral oyun ekleyen en kral oyunu sitenizde kral oyunları kategorisinde kral oyun oynayabilirsiniz.

0/0